Osteopātijas centrs

Centrs tika izveidots uz Baltijas Osteopātu asociācijas bāzes, kura ir dibināta 1998.gada 23.jūnijā, bet 2005.gada 16.septembrī pārreģistrēta par Baltijas Osteopātu biedrību.

Ārstēšanās uzsākšanai mūsu Centrā nav vajadzīgs oficiāls ģimenes ārsta norīkojums, pietiekami ar mutisku vai rakstisku ieteikumu.

Vizīte pie mums var būt arī Jūsu personīgs lēmums. Ja pēc mūsu speciālistu domām osteopātiskā ārstēšana konkrētajā brīdī Jums nav nepieciešama vai šai nolūkā ir vajadzīga papildus izmeklēšana un konsultācija, jūs saņemsiet sīkas rekomendācijas.

Katram Centra speciālistam ir personīgais tiešais telefons, pa kuru zvanot, var pieteikties uz konsultāciju.

Visi ārsti, kas praktizē, ir ar ārsta- osteopāta grādu, kas apstiprināts pēc starptautiski atzīta diploma. Visi Biedrības biedri-osteopāti regulāri paaugstina savu kvalifikāciju un pilnveido zināšanas starptautiskos semināros.

Centra pakalpojumi

 • Osteopātiskā ārstēšana

  Īsumā par osteopātiju Osteopātija – tā ir zinātne par veselības pārzināšanu, vadīšanu, balstīta uz fundamentālajām zinātnēm: anatomiju, fizioloģiju, histoloģiju, biomehāniku. Tā pārstāv vienu no zinātniskās medicīnas skolām. Osteopātijas pamatā ir viengabalaina pieeja cilvēka organismam un veselībai.
  No osteopātijas viedokļa, veselība – tā ir triju sistēmu funkcionālās vienotības harmonija: skeleta-muskuļu, neiro-psihiskās un iekšējo orgānu sistēmas.
  Osteopātiskā ārstēšana ir veiksmīgi savienojama ar citām medicīniskās

  Lasīt tālāk

 • <!--:en-->Reabilitation<!--:--><!--:ru-->Реабилитация<!--:-->

  Fizioterapija

  Mūsu Centrā fizioterapija ietver fizisko metožu un vingrojumu kompleksu, kura pamatā ir fizisko darbaspēju atjaunošana, atveseļošanās kurss tiek noteikts atkarībā no slimnieka veselības stāvokļa.
  Vairumā gadījumu fizioterapija ir obligāta, lai opteopātiskā ārstēšana noritētu veiksmīgi.
 • Homeopātiskā ārstēšana

  Osteopātijas un homeopātijas pamatprincipi ir līdzīgi un balstīti uz veselības atjaunošanas iespēju, nevis slimību un to simptomu meklēšanu. Osteopātijas galvenais instruments ir rokas, bet homeopāts pielieto preparātus, kuri ir gatavoti īpašā veidā.